Misyonumuz

Eruslu Global

Eruslu Global Şirketler Topluluğu, 1996 yılında kurulmuştur. 1996 yılından bu yana sanayi ve üretim içide olan Eruslu Ailesi; kimya, tekstil, inşaat, ambalaj, hijyen sektörlerinde çeşitli yatırımlar yapmış ve Eruslu Global Şirketler Topluluğu'nu oluşturmuştur. 0 Anadolu Sermayesi ile kurulan Eruslu Global, kökleri Gaziantep'te, dalları ise Dünya'yı sarmaya çalışan dev bir çınar olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

2000'e yakın çalışanı, 5 kıtaya yayılmış ihracat ağı, 1 milyon m² alanda faaliyet gösteren üretim tesisleri ve 4 ana şirketi ile Eruslu Global Şirketler Topluluğu, Türkiye için global rakiplerine karşı tüm gücü ile faaliyet göstermektedir. Erpen, Eruslu Sağlık, BZ İnşaat ve Ecoplast, şirketleri Eruslu Global Şirketler Topluluğunu'nu oluşturmuştur.

Erpen A.Ş. polimer kapı ve pencere sektöründe faailyet göstermek üzere 1993 yılında kurulmuştur. Gaziantepte geniş alana yayılan üretim sahası ile son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretine, dünya standartlarında ürünler, yaygın bati ağı ve yurt içinde ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır.

Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hijyen sektöründe faaliyet göstermek üzere 2004 yılında kurulmuşturç Faaliyetlerine çocuk bezi üretimiyle başlayan Eruslu Sağlık Üürünleri, 2010 yılında yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili üretimine başlamıştır. 2013 yılında ise hasta altı örtüsü üretimi yatırımı yapmıştır. Üretimin başlandıcından ürünün son tüketiciye ulaştığı ana kadar her aşamada tüketici memnuniyetini gözeten Eruslu Sağlık Ürünleri, inovatif yaklaşımları, yenilikçi ve esnek yapısıyla bulunduğu sektöre yin veren lider bir kuruluştur.

BZ İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. yalıtım sektöründe faaliyet göstermek üzere 2005 yılında Gaziantep'te kurulmuştur. BZ İnşaat, 200 çalışanıyla, XPS ve EPS üretimini Wallboard markası altında gerçekleştirmektedir. Geniş ve yüksek kaliteli ürün gamı ile sektörün tercih edilen ve lider markalarından biri konumundadır. Tesislerinde son teknoloji ile, Dünya standartlarında, yüksek kalitede, CE ve TSE Belgelerine sahip olarak üretilen Wallboard markalı XPS ve EPS yalıtım levhaları, yurtiçi ve yurtdılındaki tüketicilere yaygın bayi ağıyla ulaştırılmaktadır. BZ İnşaat TS EN ISO 9001:2008 Güvence Sistemi'ne sahiptir

Ecoplast Plastik Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. olarak, 2009 yılında kurulmuş ve aylık 6500 ton kapasite ile çalışan bir işletmeyiz. Dünyada sektörümüzde var olan en son teknolojilere sahibiz. Flekso baskılı tüm Esnek Ambalajlar faaliyet konumuzda yer alır. Polietilen ve Polipropilen hammaddedeki gelişmeler ve üretim hatlarımızdaki yüksek teknoloji ile müşteri beklentilerini karşılamakta, performans iyileştirici ve maliyet azaltıcı avantajlar sunmaktayız. Dondurulmuş Gıda, Makarna Bakliyat Filmi, Çocuk bezi ambalajı ve Komponentleri, Şeker ve Tuz filmi, Taşıma çantaları, Atlet Poşet, Islak Mendil filmi, Stretch film, Shrink film, Stretch Hood, Palet Örtüleri, Endüstriyel torba gibi ürünlerin üretimini baskılı ve baskısız olarak yapmaktadır. Firmamız tüm ürün ve hizmet süreçlerinde Toplam Kalite Yaklaşımı prensibini başarıyla benimsemiştir.

Eruslu Global Şirketler Topluluğu ile sayesinde hayata geçen Eruslu Vakfı , Gaziantep ilinde ve Türkiye'de insanlara faydalı olmak için bir çok camii, okul yurt inşa edilmiş; İnsanların eğitimi ve bilinçlenmesi için bir çok imkan sağlanmıştır. Böylece Eruslu Vakfı'nın ana misyonu olan insalara ''Hizmet Etme'' hedefi ger.ekleşmektedir.  Eruslu Vakfı, ''En büyük yatırım, insana yapılan yatırımdır.'' felsefesi ile yola çıkmış ve faaliyetlerini bu yolda sürdürmektedir.